רהיטים ממשטחי עץ לדירה החדשה

בשנים האחרונות תרבות ה DIY הגיעה לישראל ואנשים רבים בוחרים למחזר פריטים, לשדרג אותם ולהפוך אותם לפריטים מעוצבים ושימושיים בבית. אחד הדברים שיכולים לסייע במטרה זו – אלה רפסודות העץ או בשמן המוכר "משטחי עץ" שבעיקר משמשות לאחסון והובלה – אך למעשה הן גם יכולות להיות בסיס נפלא לעיצוב ביתכם. ריכזנו לכם את הפרויקטים הכי מעוררי השראה שנתקלנו בהם.

תוכלו למצוא אותן כמעט בכל פינה, ליד המכולת השכונתית, מפעלים ומרכזי תעשייה – הן רק נראות באנליות אך מהר מאוד יכולות להפוך לפריט עיצובי מטריף שהולך לגרוף ה-מ-ו-ן מחמאות. יש המון פרויקטים בשיטת בשיטת עשה זאת בעצמך שניתן לייצר ממשטחי עץ ועם חיפוש קצר תוכלו למצוא אלפי מדריכים. אנחנו ריכזנו לכם את הפרויקטים הכי מוצלחים – אם נדלקתם על אחד מהם, קדימה, כל שעליכם לעשות הוא להצטייד עם כלי עבודה ומשטח עץ ולצאת לדרך.

paint-2724137-640-1

4 רעיונות ליצירת פריטי עיצוב משגעים

  • מיטה - אם התמזל מזלכם למצוא לפחות 4 משטחים זהים, תוכלו לבנות בסיס למיטה מפנקת. יש המון גרסאות, תוכלו לעשות בסיס פשוט, אם יש בידכם יותר מ-4 משטחים ניתן גם לעשות בסיס מיטה גבוה עם אחסון או לקשט עם שרשראות נורות ועוד. כיוון שמדובר בפריט שישמש אתכם ביומיום חשוב לוודא שהמשטחים שבחרתם לא שימשו להעברת חומרים מסוכנים.
cafe-436082-640-1

לסיכום,

אלה רק חלק קטן מהפרויקטים שניתן לעשות משטחי עץ. הנה עוד כמה רעיונות שתוכלו לאמץ: ארון נעליים מדליק, מיטה לכלב, מתלה כלים, מדפים, ספריה, אדנית, מדפי תבלינים ועוד...השמים הם בהחלט הגבול וחיפוש קצר במנועי החיפוש יובילו אתכם למדריכים מצוינים! שיהיה בהצלחה