תוכן [ הסתר ]

במקרה של נזילה או רטיבות בבית כולם מעוניינים בתיקון מקצועי וגם מחיר כמה שיותר נמוך. איך תוכלו לקבל את שניהם יחד מבלי שאחד יבוא על חשבון השני וכמה יעלה לכם איתור נזילות מהימן ומקצועי?

איתור נזילה בגינת הבית אשר נובע מפיצוץ באחד הצינורות יעלה יקר יותר מאשר איתור נזילה בתוך הבית שכן נדרש שימוש בציוד מתוחכם ויקר יותר וידע מקצועי וניסיון רב יותר. השלב הראשון במקרה של נזילה הוא זיהוי נכון של הבעיה ומציאת המקור המדויק של הנזילה. זיהוי המקור מתבצע באמצעות מצלמה טרמית מתקדמת אשר חודרת לצינורות הביוב ומצלמת אותם מבפנים כך שנחסך לכם הצורך בחפירות והרמת הריצוף. כאשר לקוח מזמין בעל מקצוע, הרצון שלו הוא כמובן להביא לפתרון מהיר של הבעיה תוך שמירה על מקצועיות ועל מחיר הוגן מבלי להיכנס להוצאות גדולות מידי. בזכות מכשור מתקדם, ידע מקצועי וניסיון רב, ניתן לאתר כיום באופן מדויק ביותר את מקור הבעיה של הנזילות ובכך לחסוך ללקוח זמן, כסף וכאב ראש. אם אתם רוצים לשמור על שלמות הנכס שלכם ולמנוע ככל הניתן פגיעה והרס הרי ששימוש במכשור מתקדם הוא בכל מקרה משתלם יותר עבורכם. מצלמות טרמיות לאיתור נזילות הביאו לשינוי מהותי בכל הגישה של האינסטלציה ואפשרו לאנשי המקצוע לאתר נזילות ורטיבות בקלות ולהתמודד איתן בצורה מהירה ופשוטה. השינוי הוא לא רק ביתרון אידאלי יותר עבור הלקוח אלא גם בהפחתה משמעותית של העלויות לאורך זמן.

מהי מצלמה טרמית?

המצלמה הטרמית מבוססת על טכנולוגיה של חום המציגה פערי טמפרטורה. המטרה העיקרית של עבודה באמצעות מצלמה טרמית הוא הרצון לאתר את מקור הבעיה ולפתור אותה לצמיתות בדרך היעילה ביותר. המצלמה הטרמית מאפשרת לבעל המקצוע לקבל תמונה מלאה של המתרחש בתוך הקיר ועל ידי ניתוח נכון של התמונה לזהות באופן יעיל ומדויק את מקור הבעיה. ברגע שהתגלה המקור, חודר בעל המקצוע באופן נקודתי ומבלי לגרום לנזק היקפי רב ומחליף את הצינור התקול.

היתרונות הרבים של המצלמה התרמית שווים לכם את העלות הגבוהה יותר מהשיטה הישנה:

  • איתור מהיר של מוקד הבעיה.
  • אין צורך לשבור קירות ולהרים ריצוף.
  • קבלת תמונות של פנים הצנרת.
  • טיפול יעיל בכל בעיות האינסטלציה.
  • טיפול מדויק בבעיה.
  • חיסכון של זמן וכאב ראש.

יתרון איתור נזילות במצלמה תרמית

כאשר אתם כלקוחות בוחנים איתור נזילות באמצעות מכשיר תרמי מתקדם, חשוב שתיקחו בחשבון את כל היתרונות שהשירות מציע לכם: חיסכון של זמן, חיסכון של הרמת ריצוף או חפירות וחיסכון של כאב ראש ולחץ. אם לוקחים את כל הפרמטרים האלו בחשבון, לא פלא ששימוש בציוד הטרמי המתקדם זוכה לפופולאריות ולביקוש רב ונמצא כל הזמן בעלייה. בעל המקצוע המנוסה ביותר ככל שיהיה לא יכול לעמוד בתחרות עם היכולות והביצועים המעולים של המצלמה הטרמית לגילוי נזילות ולכן הנוסחה המנצחת לגילוי נזילות הינה שילוב של בעל מקצוע מנוסה וציוד משוכלל. כאשר אתם כלקוחות בוחנים ומחשבים את העלויות של שימוש בציוד טרמי משוכלל חשוב לקחת בחשבון גם את העלויות וכאבי הראש שהמצלמה הטרמית חוסכת לכם.

היום אתם כבר לא צריכים לחיות עם קירות מתקלפים, עובש, לחות ופטריות, הודות לציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם ניתן לטפל בבעיה במהירות, בדיוק ובאופן נחרץ. איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית מקנה לכם שקט נפשי שהבעיה טופלה באופן נכון ויסודי ומאפשר לכם לשמור על ערך הנכס שלכם לאורך זמן תוך חיסכון בהוצאות מיותרות.

 האם תמיד נכון לאתר באמצעות מצלמה תרמית?

למרות השימוש הפופולרי במצלמה תרמית, לא תמיד נכון להשתמש בה ראשית חשוב לוודא שאיש המקצוע יודע לאבחן איזה אמצעי מתאים לאיתור הנזילה באמצעות הבנה באילו דרכים הוא יכול לספק את שירות גילוי הנזילה.

  • במקרים הבאים יעשה שימוש באמצעים אחרים ולא במצלמה
  • עומק צנרת מעל ס"מ בודדים.
  • נזילות ביוב, כאשר לא ניתן לחמם את המים.
  • צנרת אשר עוברת מתחת לבטון או עץ כיוון שהם מייצרים שכבת בידוד שתקשה על גילוי הנזילה.

למידע נוסף בקרו באתר:  https://www.nu-flow.co.il/