ניקוי ספה מבד קטיפה - איך מנקים ספה מבד קטיפה לבד?

תוכן [ הסתר ]

ניקוי ספות לבד יכול לכלול שיטות של ניקוי ספה עשה זאת בעצמך, אבל אפשר להבין איך מנקים ספה מבד קטיפה גם בעזרתם של מקצוענים בתחום. ככה או ככה, יהיה חשוב לנקות את הספה בצורה שלא תגרום לה נזק, אלא תוביל להסרת הכתמים בלבד.

ישנם בדים עשויים חומרים טבעיים הכוללים בדים כמו כותנה, פשתן, משי או קטיפה. היתרונות הרבים של בדים אלו הם, בעיקר המגע הנעים וכמובן המראה הטבעי כל כך שלהם. בתוך כך, קטיפה פופולרית בגלל החמימות והתחושה הנפלאה שהיא משדרת. הבעיה היא, שבדים כמו קטיפה קשים ומורכבים יותר לניקוי או תחזוקה, ככה שיהיה כדאי להתייעץ עם חברת ניקוי ספות קטיפה כיצד לנקות ולתחזק את הבד הזה.

למה כדאי להתייעץ עם חברת ניקוי ספות לפני ניקוי ספת קטיפה?

אם יש לכם ספה שזקוקה לניקוי, בד"כ כדאי להזמין מישהו מקצועי שיעשה זאת. עם זאת, אם אתם מעוניינים לנקות את הספה בשיטות עשה זאת בעצמך, ישנן אפשרויות רבות ושונות זמינות: למשל, חומץ מעורבב עם מים ביחס של 50:50.

הערבוב של חומץ לבן עם מים מהווה מעין חומר ניקוי טבעי, שבו תוכלו להשתמש כחלק מניקוי הספות שלכם. עם זאת, יש לציין, כי ניקוי ספות בעזרת חומץ עשוי גם לגרום לנזק בספה, להורדת צבע מהספה ועוד.

כיצד נוודא שחומר הניקוי לא גורם לנזק בספה?

אם החלטתם להשתמש בחומץ לבן יחד עם מים כדי לנקות ספת קטיפה לבדכם, קחו בחשבון שקודם כל צריך לערוך מעין ניסוי קטן. גשו לחלק האחורי של הספה, שם תנסו מעט מחומר הניקוי שרקחתם בביתכם. אם חומר הניקוי אינו גורם לנזקים בגב האחורי של הספה, התקדמו לאט ובזהירות לשאר חלקי הספה.

חברת ניקוי ספות יכולה להיות אופציה מצוינת אם אתם מחפשים ניקוי ספות קטיפה מקצועי, אם כי השירות עשוי להיות מעט יקר. בהתאם לסוגי הכתמים והמורכבות של ניקוי ספות קטיפה, המחיר עשוי לנוע בין 150 ₪ ל-350 ₪ ומעלה.

למה לערוך השוואת מחירים בין חברות ניקוי ספות קטיפה?

ניתן לבצע השוואת מחירים בעבור ניקוי ספות מקצועי בספות פלוס, אתם לא רק מקבלים השוואת מחירים, אלא אתם גם מקבלים מושג טוב על השירותים והאיכות של כל חברת ניקוי. תוכלו גם לראות אילו שירותים ותכונות כל חברה מציעה, את טווחי המחירים של החברה ביחס לענף ואף ביקורות מקוונות.

בימינו אפשר להיעזר בפורטלים אינטרנטיים הכוללים את כל המידע הזה, לרבות מחירון ניקוי ספות קטיפה. כך תוכלו לדייק את השירות והעלות שתשלמו עליו. בשורה התחתונה, מחיר ניקוי ספת קטיפה הוא גורם מפתח שכל הצרכנים לוקחים בחשבון בעת שכירת השירות. הם מחפשים את התמורה הטובה ביותר לכסף, אבל הם גם רוצים להיות בטוחים שהם מקבלים ניקוי איכותי ומקצועי. וזו הסיבה לכך שחשוב להשוות מחירים.