תוכן [ הסתר ]

בכל בית פרטי תחושת הביטחון של בני הבית חשובה לנו ביותר. אנחנו רוצים לאפשר לילדים שלנו לשחק בחצר ללא דגה, אנחנו רוצים להתרווח ולנוח בשעות אחר הצהריים או הערב מבלי שעוברי אורח יציצו לתוך חצרנו ובעיקר אנחנו רוצים לשמור מכל משמר על הנכס שעמלנו רבות כדי להשיג אותו בפני פורצים וגנבים. גדר אלומיניום בהרכבה עצמית מאפשרת לכם ליהנות מביטחון אופטימלי בעלויות סבירות בהחלט.

אם בעבר מרבית גדרות בחצרות בתים פרטיים הייתה מעץ או מפלדה היום המצב שונה החלט, אנחנו פוגשים יותר ויותר בעלי בתים פרטיים שבוחרים להתקין גדר אלומיניום בהרכבה עצמית או בהזמנה של מתקין מקצועי. בחירת גדרות אלומיניום מעניקות לכם את הביטחון כמו גדר פלדה ואפשרויות עיצוב כיד הדמיון.

 

למה הביקוש לגדרות אלומיניום עולה?

היום יותר ויותר משתמשים באלומיניום ליצור גדרות. החומר קל משקל יחסית, מאפשר שינוע והובלה בקלות ללא שימוש במשאיות כבדות וגדולות, מאפשר התקנה מהירה ולא מצריך כלי מיוחדים או משוכללים כדי להתקין את הגדרות.

 

גדרות אלומיניום מתאימים גם לבתי עסק?

כל חצר פרטית באשר היא ניתן להתקין גדרות אלומיניום. בבתים פרטיים בתי עסק שונים, מפעלים, מוסדות ציבור ועוד. האלומיניום מאפשר לכם ליצור כל עיצוב או אלמנט עיצובי שברצונכם לשלב בו בקלות ולכן עם העיצובים השונים ניתן להתאים את המראה למקום.

 

אילו אלמנטים עיצוביים ניתן לשלב בגדרות אלומיניום?

ניתן להתקין את הגדרות אלומיניום לאורך או לרוחב, אתם יכולים לבחור את האופן שבו תבוצע ההתקנה לפי המראה שאתם רוצים להעניק לחצר שלכם. ניתן לשלב על לוחות הגדר אלמנטים עיצוביים שונים ומגוונים מאלומיניום, אלמנטים עיצוביים מזכוכית, ניתן לחרוט על הלוחות צורות דקורטיביות וכמעט כל מה שעולה בדעתכם. בנוסף אתם יכולים להעניק מראה ייחודי וקליל בשימוש במרווחים בין הלוחות כך שישנה חשיפה לרחוב ואתם בוחרים כמה היא תהיה.

 

היכן מזמינים גדר אלומיניום בהרכבה עצמית?

ישנן חברות המתמחות בייצור מארזי גדרות אלומיניום להרכבה עצמית, אתם מזמינים את הגדר בדיוק כפי שאתם רוצים, לפי מידות של חצר ביתכם או בית העסק שלכם, מחליטים מה הגובה שאתם רוצים שהיא תהיה, אילו אלמנטים דקורטיביים אתם רוצים לשלב בה וכן הלאה ולאחר ביצוע ההזמנה אתם מקבלים משלוח של מארז גדר הכולל בתוכו את כל החלקים של הגדר שהוזמנה. לא צריך כלי עבודה מיוחדים ומברגה חשמלית פשוטה יכולה לעשות את העבודה בצורה מעולה.