בשנה האחרונה ובעקבות הופעתו של נגיף הקורונה ניתן לראות זינוק במספר ההתעניינות לצורך שדרוג ושיפוץ של הגינה, וזאת לאור ההבנה כי הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהשהות שלנו בבית. כיצד תוכלו לעצב גינה קסומה אך גם פרקטית? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

 

עיצוב הגינה: כך תעשו זאת בצורה נכונה

בשנים האחרונות ובייחוד בעקבות הופעתו של נגיף הקורונה ניתן לראות זינוק במספר הרכישות של אביזרים לגינה, וזאת מתוך הבנה של לא מעט ישראלים לגבי החשיבות של הגינה. אם בעבר הגינה הייתה המקום שבו אירחנו לרוב, כיום רבים מעוניינים לשהות כמה שיותר זמן באוויר הפתוח, באווירה נינוחה ועם שימת דגש על רוגע. על כן, אם אתם רוצים לשדרג את הגינה או בדיוק נכנסים לבית חדש עם גינה, זה הזמן להקדיש זמן ולעצב אותה בהתאם לטעמכם האישי. כיצד תעשו זאת? ובכן, יש לנו את הטיפים הטובים ביותר בעבורכם. מוכנים? בואו נתחיל.

ריצוף רוץ

החלק הראשון והחשוב ביותר בתהליך העיצוב הוא ללא ספק בחירה של ריצוף חוץ. מעבר לעובדה כי מדובר באלמנט בטיחותי מהמעלה הראשונה, באמצעות ריצוף חוץ מותאם אותו ניתן לקבל דרך חברה מקצועית ניתן לשדרג את הנראות של הגינה, באופן קל ומהיר. ישנם מספר סוגים של ריצוף חוץ אותם תוכלו לבחור: אבנים משתלבות, בטון מוטבע, בטון מוחלק, אריחים או דקים. לכל סוג של ריצוף יש את היתרונות והחסרונות, ועל כן חשוב ליצור קשר עם חברה מובילה לצורך תיאום פגישת ייעוץ וכן התרשמות מהסגנונות השונים, כך שתוכלו לבצע בסופו של דבר בחירה נכונה ומותאמת לסוג הגינה שלכם.

ריהוט גן

ריהוט גן מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב, כאשר הדגש שלכם בתהליך הרכישה צריך להיות על פרקטיות. אם אתם מארחים בני משפחה וחברים, מומלץ לבצע רכישה של שולחן אירוח גדול אותו ניתן לפתוח, כמו גם מקומות ישיבה כמו פופים וכיסאות. הקפידו לבצע רכישה של ריהוט חוץ עשוי עץ מלא, וזאת בשל העובדה כי מדובר בחומר גלם אשר הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר ונשמר למשך שנים רבות.

טקסטיל

דרך מצוינת לעצב את הגינה היא באמצעות רכישה של פריטי טקסטיל כמו כריות אותן ניתן להציב על גבי כיסאות ההושבה כמו גם ערסל. ערסל מהווה דרך נהדרת לשדרוג של הגינה, כולל מקום ישיבה נוסף. בתהליך העיצוב הקפידו לשמור על קו אחיד מבחינת הנראות, ולכן אם אתם מחליטים על עיצוב בוהו לדוגמא יש לבצע רכישה של פריטי טקסטיל כמו גם ריהוט גן בגוונים בהירים, כך שהעיצוב יהיה הרמוני ומדויק.

מאורר תקרה

בכדי לעצב את הגינה, תוכלו להיעזר בחברה מקצועית לצורך התקנה של מאורר אשר גם מאפשר ישיבה נעימה בגינה וגם מהווה פריט עיצובי מהמעלה הראשונה.