מצלמות אבטחה - איך תאבטחו את הבית שלכם לגמרי בעצמכם?

מה עושים כאשר אין מספיק כסף לתחזק חברת אבטחה אך רוצים להגן על העסק בכל זאת? מצאנו בעבורכם מספר המצאות אשר כל מה שתצטרכו לעשות זה להתקין אותם, ולגמרי בעצמכם.

חיישן תנועה

כל בית, כאשר הוא מתרוקן מאנשים צריך להפעיל את חיישן התנועה. שימו את החיישן בנקודות מפתח בהם אתם יודעים שקיימת תזוזה ביום יום.

באם מישהו ינסה לפרוץ, הוא ינסה את הדרכים המקובלות וייתקל באזעקה צורמת אשר מתריעה כי קיימת תנועה בעסקכם. ההתרעה יכולה להגיע ישירות לנייד שלכם ואתם יכולים לתפעל את המצב מרחוק.

מצלמות נסתרות

אנשים הרוצים להרע לעסק שלכם, סביר שיחקרו עליו מעט. אולי יסתובבו מספר ימים סביבו כדי לבחון היכן קיימות מצלמות אבטחה. אך מה שאתם רוצים, זה לתפוס אותם בכל מצב.

מצלמות נסתרות יכולות להגיע לגודל של גרגר אורז ולהתחבא בכל מקום. המצלמה הקטנה הזו יכולה לתפוס את המתרחש וגם היא מגיעה ישירות אל הנייד שלכם. המצלמה יכולה לפעול 24 שעות ביממה.

מצלמות אבטחה

שמתם מצלמות נסתרות? אל תחשבו שזה מספיק. אמנם יש אנשים שלא נרתעים ממצלמות, אך מצלמות האבטחה עשויות למנוע אנשים אחרים שהמצלמה כן מרתיעה אותם.

מצלמות האבטחה לא חייבות לפעול אם אין ברצונכם שיפעלו, לפעמים מצלמות דמה יכולות לעשות את העבודה לא פחות ממצלמה פועלת ומצלמת בשעת מעשה.

אבטחו את כל המידע הקיים על מחשבי העסק

עסק המכבד את עצמו ורוצה לשמור על עצמו, יודע שאין דבר כזה מחשב בלי סיסמא.

על כן, וודאו כי כל המחשבים הקיימים, אייפודים, לפטופים, מחשבים נייחים וכו' מוגנים על ידי סיסמאות חזקו דיו מפני האקרים. האקרים אוהבים עסקים שהם פחות דיגיטלים כיוון שפריצה אליהם קלה יותר.

וודאו כי אתם מגונים מספיק מפני סכנות הרשת

אם אתם מרגישים כי לבדכם אתם לא מרגישים מספיק מוגנים, קיימות אינספור חברות אבטחה שישמחו לעזור לכם ולשמור עליכם יומם וליל בעבור תשלום משתנה אך מוסכם על שני הצדדים.

אין צורך להרגיש לא מוגנים עם כל כך הרבה עזרים המומצאים כל יום ונועדו לשרת אך ורק אתכם, בעלי העסקים שכל מה שרצונכם הוא לשמור על העסק ולתפעל אותו בצורה הכי טובה.

מצלמות נסתרות, מצלמות דמה או אמיתיות, אבטחה במעגל סגור והכל לנייד שלכם היא שיטה אולטימטיבית ולפעמים יעילה יותר מלחכות למוקד העירוני שימצא בזמן אמת את הפשע.