תוכן [ הסתר ]

לעיתים, כמעט בכל תקופת החיים שלנו, אנחנו נאלצים להתמודד עם "דלת טרוקה" משלל סיבות: המפתח נשאר בתוך הדלת הפנימית, הלשונית לא נפתחת, וסיבות נוספות ומעצבנות. במאמר זה, נבין איך בנויה דלת טרוקה, ואיך ניתן לפרוץ אותה לבד, בעצמינו, ובהצלחה רבה.

איך בנויה דלת טרוקה – ומהם הסיבות לנעילה

דלת טרוקה (דלת שנטרקה) בנויה יחד עם ידית ללא שינויים, כלומר ידית קבועה, שאותה לא תוכלו להזיז. ידית זאת נמצאת בחלק החיצוני של הדלת, ותוכננה במיוחד מפני פריצות, גניבות, וחבלות בפנים הבית. לרוב, ידית זו מותקנת על דלתות פלדה של רב בריח, ומאפשרות הגנה מרבית בבתים שהשיעור פריצה אליהם הוא גדול מן הרגיל. מנגנון הדלת מאוד יציב ואיכותי, והוא כולל צילינדר בעל לשוניות סגירה ופתיחה.

איך ניתן לפרוץ דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה יכולה להיות משימה כמעט בלתי אפשרית, במיוחד לאנשים שאינם יודעים לעשות זאת. אבל אל דאגה, בפסקה זו נלמד אתכם כיצד פריצת דלתות עובדת – בעצמכם, וללא בעיות. אז איך ניתן לפרוץ דלת טרוקה? פשוט מאוד, באמצעות קלף פריצה! הדרך הכי פשוטה והיעילה היא נמצאת בנוסחות הסבתא של פעם. כעיקרון, כל מה שאתם צריכים לשם הפריצה הוא קלף המפתח של המנעולן. לאחר שיצרנו את קלף הפריצה, יש להכניסו במיקום של הלשונית, ולאחר מכן לדחוף אותה בפנים. אל תתביישו, אתם לא תהרסו שום דבר, פשוט השתמשו קצת בכוח, ונסו לדחוף את הלשונית פנימה. הפעולה הזאת בעצם דומה לפתיחת הדלת באמצעות המפתח הרגיל.

*לא משנה מה, אל תשתמשו בכרטיס אשראי, או כרטיס חשוב לכם, הוא עלול ועשוי להינזק ואף להישבר.

מהם הסיבות שיכולות לגרום לנעילה בדלתות טרוקות

זה קורה לטובים ביותר, אצל החברים היקרים, אצל משפחתכם האהובה, וכמעט לכל אחד. בכל בית שמוחזק בו ידית קבועה, התרחישים יכולים לחזור לעיתים קרובות, ולעיתים רחוקות. ובכל זאת, מהם הסיבות שיכולות לגרום לנעילה בדלתות טרוקות? הנה שני סיבות שמתרחשות שוב ושוב:

טריקת הדלת (הדלת נסגרה) – לכולנו זה קרה, הסיוט הגדול מכולם: יצאנו מהבית, הדלת נטרקה, והמפתח נשאר בדירה – על הכורסה, בשולחן, או בחדרים הפנימיים. במקרה זה, לא נוכל לפתוח את הדלת, וזאת בזכות הידית הקבועה שנועלת את הדלת באופן אוטומטי לאחר כל טריקה.

 

  • הדלת נסגרה והמפתח נשאר בפנים – ולמקרה נוסף, סגרנו את הדלת, ואיכשהוא, לא בכוונה, המפתח נשאר תקוע במנעול הפנימי של הדלת. במקרה כזה, גם אם יש בידינו מפתח חלופי, הדלת לא תפתח, וזאת בזכות מנגנון הנעילה, ובעיקר בגלל שמפתח אחר נתקע מצידו הפנימי של המנעול.

אז מה עושים? במקרים שהדלת נטרקה כמו בסעיף 1, נוכל להשאיר אצל השכן, אצל המשפחה, ואפילו החברים מפתח נוסף, ובכך נוכל להיכנס במקרי הצורך לדירה. במקרה שהתרחיש כמו בסעיף 2 התרחש, נצטרך לפרוץ את הדלת באמצעות קלף פריצה, או לקרוא למנעולן לפריצת הדלת! להזמנת מנעולן לחצו כאן.

אתר "זה הכל" תוכלו למצוא שלל דרכים ומדריכים לפתור בעיות בבית, במשרד, ובעסק בשיטת עשה זאת בעצמך. באתר זה הכל, תוכלו למצוא דרכים יעילות שעובדות ב- 100% לפריצת דלתות, ולעזרה מקיפה כמעט בכל נושא אפשרי.