ריהוט גינה כחול לבן

במשך 66 שנות קיום אנחנו מתאמצים ליצור במו ידנו ולהנחיל את צבעי הדגל על עולם הצרכנות. אומנם, הצרכן הוא עיקש והוא נגרר אחרי תרבות המערב שמאפשרת לו להיכנע למוצרים שאינם שייכים לו, אלא כדור בדולח מרתק שקורץ לו מעט קסם ולעיתים אף כובש אותו. הפטריוטיות חזקה יותר מכולנו והגיע הזמן להתעודד במנה גדושה של צרכנות כחול לבן, שתאפשר לכולנו להתקדם, להצליח ולהתגאות במוצרים מקומיים ולא בייבוא ממדינות אחרות. הישראלים אכן מאמינים בתוצרת ישראלית ומנסים לתמוך בה כמה שיותר, לכן ככל שיהיו יותר מוצרים ישראלים בענפים השונים, כך נוכל להתגאות יותר. ריהוט גינה גם הוא יכול להיות מקור גדול לגאווה ישראלית, בטיפוח הגינה הפרטית במראה ארצישראלי.

ריהוט גינה פונקציונאלי

בשנים האחרונות עם המוטיב הישראלי במגוון ריהוט גינה מעוצב, נראה כי הגינה הופכת להיות הסלון הביתי, שם אנחנו נהנים לעשות מסיבת גן וליהנות מארבעה כיווני אוויר חסכוניים בחשמל. כפי שלא נוכל להזניח את הסלון ואת עיצוב שאר האזורים בבית, כך גם לא נוכל להזניח את המראה של הגינה שלנו, אותה יש לטפח באופן מדויק, בכדי להתאים את היתרונות שלה לצרכים של דיירי הבית. תוך כדי חשיבה אסתטית אך יחד עם זאת פונקציונאלית, חשוב למקם פינות ישיבה שונות, בהתאם לכמות האנשים בבית וכמובן בהתאם לגודלם. כך שאם יש בבית ילדים, נציב שולחנות קק"ל נמוכים במיוחד עבורם, שיוכלו להרגיש חלק מההווי בזמן השהות בגינה.

חומרי גלם איכותיים

בחיפוש אחר חומרי גלם לעיצוב הגינה, חשוב להימנע מחומרים זולים, אלא לחפש אחר חומרים מקומיים כחול לבן שיהוו מקור גדול לגאווה. ריהוט גינה שניתן לרכוש בארץ מיוצר מחומרי גלם שיתאימו לאקלים הישראלי, לכן חשוב לא להסתכן ברכישת מוצרים מחו"ל, שלא ישרדו באקלים הישראלי. במידה ואתם בוחרים בעץ, שהוא חומר מאוד אלגנטי ואיכותי, חשוב לתחזק אותו באמצעות שמן וצבע לשמירה על העץ הטבעי לאורך זמן. אם אתם שואלים לגבי הגוונים של הרהיטים, צבעי העץ הטבעי מאוד פופולאריים, אך תוכלו לקבל רמיזות גם מהגוונים של רהיטי הסלון שלכם, כל עוד אתם מעוניינים לעצב את הגינה באותו קו וליצור המשכיות. במידה ומתחשק לכם לצאת מהקופסא ולהיות מעט נועזים, תוכלו לצבוע את רהיטי העץ בצבעי פסטל שונים ולשפשף את הרהיט לקבלת גוון מיושן ועתיק.

טרנד יוקרתי

אין ספק כי ריהוט גן מפלסטיק ראה ימים טובים יותר וכעת הוא נדחק לאחור, אותם מחליפים רהיטים יותר יוקרתיים מחומרי גלם איכותיים. כמו כל מוצר, גם ריהוט גינה משתייך לטרנד אופנתי ונראה כי השנה מסתמנת כשנה אקזוטית ואלגנטית, עם רהיטי עץ עשויים בעבודת יד שיתאימו לכל פינה בגינה לאור צורתם המודולארית. במידה והתקציב לא מרשה לכם לפאר את הגינה במראה יוקרתי, תוכלו לרכוש פריט אחד או שניים במראה יוקרתי ואת השאר תוכלו למצוא במחירי מציאה. התמקדו במגוון ריהוט גינה המיוצר בישראל, באמצעות חומרי הגלם האיכותיים ובעיבוד מינימאלי.