אילו כלים אנחנו חייבים שיהיו בארגז הכלים שלנו?

בין אם אתם חובבי DIY ובין אם אתם מקצוענים, עליכם להצטייד בכלים המתאימים כדי שהפרויקט שלכם יתנהל על הצד הטוב ביותר. אם חשבתם שפטיש, מברגה ופלס מספיקים, אנו כאן כדי להציע לכם כלים נוספים וחיוניים שכדאי שגם יהיו בארגז הכלים שלכם.

מברג

אחד הפריטים היותר נפוצים בכל ארגז כלים הוא מברג. רוב הרהיטים מחוברים עם ברגים, ולכן מברג יהיה הכרחי. אם אתם רוצים להפוך את החיים שלכם לקלים יותר ולהבריג ולשחרר ברגים יותר במהירות, תוכלו לבחור במברגה חשמלית.

מפתח ברגים

זהו כלי שימושי שניתן לשנות את גודלו והוא מתאים למגוון רחב של עבודות, בין אם אלו עבודות אינסטלציה פשוטות במטבח, בין אם לתיקון אופניים ובין אם לעבודות גדולות יותר.

מסור ידני

באמצעות מסור ניתן לבצע חיתוכים שונים, ויש מגוון רחב של סוגים, כך שאתם יכולים למצוא את המסור המתאים ביותר לצרכים שלכם, בהתאם לאורך הלהב, ידית האחיזה, גודל המסור, איכות החיתוך ועוד.

כלי מדידה

כלי מדידה הם פשוט חובה, מדידה מדויקת היא חלק בלתי נפרד מכל פרויקט DIY או שיפוץ ולכן כלי מדידה ישמשו אתכם בדרכים רבות ומגוונות. באתר https://www.globus.co.il/ ישנם סוגים שונים של כלי מדידה מדויקים ושימושיים שיהפכו כל עבודה שתבצעו להרבה יותר מדויקת, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הכלים המתאימים.

פלס

פלס זהו כלי שימושי וחיוני בכל ארגז כלים, הוא מגיע בשלל גדלים ויעזור לכם לוודא שהעבודות שאתם מבצעים ישרות. זהו כלי מאוד מדויק, קל לשימוש ואפשר להשיג אותו בכל מקום. בעזרתו תוכלו לוודא שהרהיט שהרכבתם או המדפים שתליתם ישרים.

נייר זכוכית

כאשר עובדים בעץ או אפילו צובעים, צריך להכין את המשטח ולכן מומלץ להחזיק סוגים שונים של נייר זכוכית. נייר זכוכית יעזור לכם להחליק משטחים שונים לפני שאתם מיישמים עליהם צבע או לכה, אפשר להשתמש בו עבור יצירת אפקטים דקורטיביים ובשורה התחתונה הוא חיוני לכל ארגז כלים.

פטיש

אין ארגז כלים ללא פטיש וזהו אחד הכלים היותר שימושיים שיש. הוא יכול לשמש אתכם לדברים שונים כמו למשל לשבור דברים או לנעוץ מסמרים. הוא גם יכול לשמש אתכם לשליפת מסמרים ישנים, ואפילו לבנות רהיטים בטעם של פעם.

ציוד בטיחות

בטיחות תמיד צריכה לקבל מקום של כבוד ולעמוד בראש סדרי העדיפויות שלכם. מומלץ תמיד להצטייד בציוד בטיחות בהתאם לסוג הפרויקט באופן ספציפי, עם זאת כן כדאי להחזיק בארגז הכלים גם ציוד בטיחות בסיסי כמו משקפי מגן, מסכת פנים וכפפות.