איך לבחור אינסטלטור באם המושבות?

גרים בפתח תקווה? צריכים אינסטלטור אמין שיגיע אליכם ויפתור לכם את התקלה? קבלו את כל הטיפים להזמנת אינסטלטור בראש שקט בפתח תקווה.

 קראו חוות דעת של לקוחות נוספים בעיר

 אין כמו ניסיון של לקוחות אחרים שכבר הזמינו את השירות מהאינסטלטור, על מנת לשפוך אור על המקצועיות והאמינות שלו. לכן, ההמלצה שלנו עבורכם היא לקרוא את כל חוות הדעת של לקוחות שכבר הזמינו את האינסטלטור בעיר ולוודא שמגיע אליכם מישהו שהוא לא פחות ממקצוען בתחום ולא פחות חשוב, אינסטלטור אמין שאתם יכולים לסמוך עליו בעיניים עצומות. במקרים שבהם אתם מרגישים שהביקורות על האינסטלטור הן מעורבות ואתם לא מרגישים בטוחים להזמין אותו, פשוט אל תעזו זאת.

 בדקו את המחירים הנפוצים בשוק

 זה נכון שלא תמיד תוכלו לדעת מראש מה התקלה שיש לכם בבית, אך במידה והתקלה נראית לעין ואתם יודעים שיש לכם סתימה באסלה או נזילה בברז, בהחלט תוכלו להיכנס למחירון המומלץ לצרכן ולבדוק מה המחירים הנפוצים עבור העבודה הזו. לאחר שאתם יודעים להעריך את המחיר על העבודה שאתם צריכים שהאינסטלטור יבצע עבורכם, צרו איתו קשר ובקשו הצעת מחיר. במידה ויש פערים במחירים, ודאו איתו ממה הם נובעים ובדקו האם הפער הוא מוצדק.

 עבודה גדולה? קחו כמה הצעות מחיר

 במידה ואתם מזמינים אינסטלטור בפתח תקווה לעבודה גדולה של החלפת צנרת אינסטלציה בבית, אנחנו ממליצים לכם לקחת מספר הצעות מחיר ולא להסתפק באחת. בעבודות גדולות כאלה, שעלותן עשרות אלפי שקלים, אתם לא תאמינו כמה הפער בין הצעות המחיר שתקבלו יכול להיות גדול. קחו 2-3 הצעות מחיר, השוו בניהן ובדקו איזו מהן הכי משתלמת עבורכם. חשוב לציין, ודאו שהצעת המחיר שאתם מקבלים היא הצעת מחיר מקצועית, מפורטת וברורה. במידה ולא, אל תתפלאו שגם העבודה של האינסטלטור תיראה כך.

 שאלו את כל השאלות מראש

 לפני שהאינסטלטור מגיע אליכם לבצע את העבודה, בררו את כל הפרטים מראש ושאלו את כל השאלות, כי אחרי שהוא מתחיל לבצע את העבודה זה עלול להיות מאוחר מידי. לדוגמא, אם האינסטלטור מגיע אליכם על מנת לאתר נזילה עם מצלמה תרמית, בררו איתו מראש כמה הוא יגבה במידה והוא לא מצליח לאתר לכם את הנזילה, האם הוא מתכוון להפיק לכם דוח בתום העבודה ועוד. רוצים דוגמא נוספת? אם אתם מזמינים למשל את האינסטלטור לתיקון פיצוץ בצנרת סמויה שבתוך הקיר, בדקו שהוא מתכוון לסגור לכם את הקיר בתום העבודה.

 אל תזמינו את בעל המקצוע בשעות חריגות

 במידה ותזמינו את האינסטלטור בשעות עבודה חריגות כמו לילה, שבת או חג, הוא יהיה רשאי לגבות 150% ואפילו 200% על הביקור שלו. לכן, אל תזמינו אותו בשעות כאלה אם לא מדובר בתקלת חירום שהתיקון שלה לא סובל דיחוי. כלומר, אם יש לכם נזילה בניאגרה והתקלה לא משבשת את שגרת החיים שלכם, חכו והזמינו אותו בשעות העבודה המקובלות.