מה ההבדל בין כלי גינון חשמליים לכלי גינון מבוססי דלקים

כיאה לענף שכל כולו מתבסס על הטבע, הטכנולוגיה הירוקה לא פסחה גם על כלי הגינון, ומציעה מגוון עשיר ורחב של כלי גינון חשמליים שאינם נסמכים על שריפת דלקים הפולטים אדים מזהמים ומסוכנים.

נדמה לכם שזה עתה ענינו לכם על ההבדל המשמעותי והמהותי שבין כלי גינון חשמליים לבין אלו הקלאסיים המבוססים על דלקים? זהו רק קצה הקרחון.

כלי הגינון מבוססי הדלקים היו ועודם נחשבים לפופולריים, זאת לאור העוצמה הרבה עליה שמרו לאורך השנים. בשנים האחרונות הטכנולוגיה הירוקה המתבססת על סוללות ליתיום נטענות, עשתה כברת דרך ועתה ניתן גם למצוא כלי גינון חשמליים שנותנים 'פייט' לכלי הגינון הקלאסיים עם עוצמות שאינן פוחתות מהם וכן משך שימוש ארוך וממושך.

חלופה ראויה? או שמא שווה להמתין?

אם תשאלו את המומחים של איגו פאוור הרי שכלי הגינון החשמליים מהווים בהחלט חלופה ראויה עם היכולות הקיימות כיום. איגו פאוור הינה חברה עולמית מובילה בכלי גינון נטענים חשמליים, ופיתחה בשנים האחרונות סוללת ליתיום בעלת יכולת טעינה קצרה ומשך עבודה ממושך, כל זאת בזכות מבנה ייחודי השומר עליה מפני התחממות יתר.

אחד מן החסרונות הבולטים עליהם הצביעו גננים מקצועיים היה טמון במשך זמן המועט אשר עמד לרשותם עד לריקון הסוללה. באמצעות הטכנולוגיות החדשניות השומרות על סוללת הליתיום מפני חימום יתר, כלי הגינון של איגו פאוור מאפשרים משך עבודה ארוך ורציף.

עוצמת רעש פחותה

הבדל נוסף הטמון בין כלי גינון חשמליים לבין כלי גינון מבוססי דלקים הוא מפגע הרעש.

היבט זה ניכר בעיקר במפוחי העלים, כאשר מפוח עלים מבוסס דלקים הוצא מן החוק ואין גננים יכולים להשתמש בו באזורים עירוניים ובשעות מסוימות. לעומת זאת, חוקי עזר עירוניים מתירים את השימוש במפוחים חשמליים וזאת כיוון שהם אינם מהווים מפגע רעש.

אם כן, הטכנולוגיה הירוקה איננה מתבטאת רק באי-פליטת גזים מזהמים ובטביעת הרגל הפחמנית המופחתת אלא גם במפגע רעש פחות אשר איננו מטריד את העוברים והשבים.

בריאות המשתמש

כלי גינון חשמליים מחזיקים ביתרון מובהק נוסף הניכר מן המנוע החשמלי. בעוד שמנוע בכלי גינון מבוסס דלקים הינו מנוע 2 פעימות המוביל לרטט ניכר בכלי הגינון, הרי שכלי גינון חשמליים אינם רוטטים.

דבר זה מונע מחלות שרירים ומחלות קשות אחרות הנובעות כתוצאה מן העוצמה הגבוהה מולה צריכים להתמודד גננים בעת ביצוע העבודה.

עלויות תחזוקה

ובואו נדבר על הכיס שלנו; כלי גינון חשמליים מביאים עמם חיסכון אדיר בהוצאות; זאת כיוון שהם אינם מצריכים תחזוקה הכוללת שמנים, דלקים וכן החלפת חלקים מתכלים שונים בתוך כלי הגינון.

את כלי הגינון החשמליים ניתן לנקות באופן חיצוני בלבד, ואין כל צורך בתחזוקה נוספת.

על כל היתרונות הללו והיבטים רבים נוספים, תוכלו להיוועץ גם עם צוות המומחים של איגו פאוור.