תוכן [ הסתר ]

נסיעה לצימר בצפון היא החופשה האולטימטיבית, זאת שבאמת מגיעה למי שלא היה הרבה זמן בשום חופשה. ההתנתקות מהשגרה והיומיום, עזיבה של הסביבה הטבעית וכמובן המנוחה - גם לגוף וגם לנפש. זה בדיוק מה שמציעים אינספור צימרים. יש כאלה שמתאימים למשפחות עם ילדים ויש כאלה שמיועדים אך ורק לחופשות רומנטיות וזוגיות. על מנת לבחור את הצימר שהכי יתאים לחופשה חשוב להכיר כמה נתונים או פרמטרים שצריך לבדוק לפני שמבצעים את ההזמנה. יש מי שלא לוקח חופש לעיתים קרובות ולכן אם כבר מארגנים חופשה - צריך למצוא בדיוק את מה שיהפוך אותה לייחודית, מהנה וכמובן שתשיג את המטרות שחשוב לו להשיג. להלן כמה נקודות למחשבה שקשורות בדרך הטובה ביותר לבחור את הצימר הכי שווה בצפון.

לבחור את הצימר הכי שווה בצפון

כאמור, יש מגוון רחב של צימרים ועל מנת לבחור את זה שהכי יתאים לכל חופשה צריך להבין על פי אילו קריטריונים לבחון את האפשרויות השונות. להלן כמה טיפים חשובים -

  • ייעוד - כאמור, משפחות לא יוכלו להתארח בצימרים זוגיים ולא להיפך. מכאן שהדבר הראשון לברר הוא מה הייעוד של הצימר המדובר.
  • מיקום - המיקום של הצימר צריך להיות קרוב מספיק לאתרים או האטרקציות שמתכוונים לבקר ולבלות בהם.
  • מתקנים ותוספות - תמיד כדאי למצוא צימר עם בריכה בצפון על מנת שאפשר יהיה ליהנות עד הסוף מהמים הנעימים במהלך הקיץ ומבריכה מחוממת בחורף. לא מעט צימרים מציעים זאת בשל הביקוש הגדול שיש לצימרים עם בריכה.
  • תקציב - המחירים של צימרים יכולים להיות מגוונים במיוחד ולכן חשוב להכיר את טווח המחירים ולהתארגן בהתאם.
  • שירותים שניתנים בצימר - עם או בלי ארוחת בוקר? עם או בלי דלת מקשרת לחדר הילדים? עם או בלי טיפולי גוף שמגיעים לפנק את האורחים? כל אלה תוספות שכדאי וצריך לקחת בחשבון.
  • גודל ומספר מיטות - תמיד חשוב לוודא כמה אנשים יכול הצימר להכיל, זאת בעיקר כאשר מדובר בחופשה משפחתית שהולכת וקורמת עור וגידים. אנשים אוהבים מאד לדמיין שהצימר הוא הבית שלהם בזמן החופשה ולכן חשוב להם להרגיש בנוח ככל האפשר.

חופשה מושלמת בצימר המתאים

לבילוי בצימר יהיה חלק מהותי בחוויות שחוזרים איתן מהחופשה ולכן מומלץ שלא להקל ראש בבחירה ולבחון לעומק כל אפשרות שנראית רלוונטית. כך לבטח אפשר יהיה ליהנות באופן מלא ולחזור הביתה עם מצברים מלאים ועם תחושות של רוגע ושלווה להתחיל מחדש את השגרה. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא שהצימר ישאיר בקרב הנופשים טעם של עוד, כלומר שחוזרים לשגרה עם ציפייה לקראת התחלת התכנון של החופשה הבאה. אם היה כיף ונעים בצימר - אפשר מראש לקבוע מועד באותו הצימר בחופשה הקרובה.