אם אתם היחידים בקבוצת החברים שלכם שמתחתנים, יכול להיות שיש לכם הרבה שאלות. איך מארגנים חתונה לבד? מה לגבי הזמנות? מי תהיה עוזרת הכבוד שלנו? הצעד הראשון הוא להתחיל עם הבסיס. התחילו בכך שתשאלו את החברים ובני המשפחה שלכם אם הם רוצים להיות במסיבת החתונה שלכם. אם זה רק שניכם, אז שאלו את עצמכם מי הייתם רוצים להיות במסיבת החתונה שלכם. לאחר מכן, התחילו לחשוב איזה סוג של שמלה או לבוש אתם מעדיפים עבור כל אחד מחברי מסיבת החתונה שלכם וליצור רשימה. לבסוף, התחילו לתכנן את כל הפרטים של היום הגדול שלכם - מאוכל ועד פרחים וכל מה שביניהם.

איך לארגן חתונה?

הצעד הראשון יהיה לברר איזה סוג חתונה אתם רוצים. לדוגמה, אם אתם רוצים טקס קטן ואינטימי, אז תצטרכו להזמין מקום ואז למצוא כומר או פקיד. אם אתם רוצים משהו יותר משוכלל, אז תצטרכו להזמין מקום ולהעסיק קייטרינג, מוזיקאים, חנויות פרחים ואנשי מקצוע אחרים.

תצטרכו גם להחליט על רשימת המוזמנים שלכם. אתם יכולים לעשות חתונה מצומצמת או חתונה גדולה עם מלא מוזמנים. את ההזמנות תוכלו לשלוח באמצעות המדיה החברתית. הדבר הבא שצריך לעשות הוא להבין את תאריך החתונה שלכם כך שלא תתנגש עם שום אירוע אחר בלוח השנה של המשפחה שלכם. ברגע שזה נעשה, אתם יכולים להתחיל לתכנן את הלוגיסטיקה כמו קייטרינג , די ג?יי לחתונה והסעות לאורחים שמגיעים מרחוק.

כיצד לתכנן חתונה לבד?

תכנון חתונה לבד זו משימה קשה אבל עם העצות האלה, אתם יכולים לגרום לזה לקרות.

  • ראשית, עליכם להחליט על התאריך והמקום לחתונה שלכם.
  • שנית, אתם צריכים להחליט על רשימת האורחים ולהתחיל להזמין אנשים.
  • שלישי, אתם צריכים להחליט על התקציב לחתונה שלכם ולהתחיל לחסוך עבורו.
  • רביעית, התחילו להסתכל על שמלות ומקומות עם מחירים שמתאימים לתקציב שלכם. 
  • חמישית, חשב את הפרטים של טקס החתונה וקבלת הפנים שלכם בעזרת חברים או בני משפחה שמוכנים לעזור לך.
  • תצטרכו לדאוג לכל הארגון, התכנון והביצוע. זה יכול להיות מאתגר אם אין לך ניסיון קודם. לתכנן תקציבף למצוא מקום, לתאם עם ספקים, לוודא שהכל עומד בלוח הזמנים ולהזמין את כל האורחים.

לסיכום, הדבר העיקרי שיש לזכור הוא שזו החתונה שלכם, אתם אחראים על ציר הזמן והפרטים. הצעד הראשון הוא לקבל מושג גס איך אתה רוצה שהחתונה שלך תיראה. למה אתה מכוון? חתונה רשמית ומסורתית? מודרני ורגוע? האם אתה רוצה טקס קטן או גדול? אם אתם מתקשים להעלות רעיונות, חשבו מה הופך חתונות למיוחדות לכם ולבן הזוג. האם יש משהו שנעשה בחתונות בעבר שגם היית רוצה לעשות? מה הם כמה דברים שגורמים לך להתכווץ בחתונות אחרות? ברגע שיש לכם תוכנית בראש, הגיע הזמן להתחיל לעבוד על הפרטים. התחילו בהכנת רשימה של כל האנשים המעורבים בתהליך: צלמים, מוזיקאים, קייטרינג, אופים וכדומה, למידע נוסף היכנסו לאתר של חברת wedding event בקישור המצורף >> https://www.wedding-event.co.il/