תוכן [ הסתר ]

לא, אתם לא סבתא עם סלים, אתם פשוט אנשים שמעוניינים לערוך את הקניות שלהם בסטייל ובניחותא. אז אם כך, אתם כנראה מחפשים אחר עגלות שוק שלא רק מתקפלות, אלא גם נראות נחמד, אולי אפילו מעוצבות במידה מסוימת. בואו נדבר על רכישת עגלות לסופר, עגלות סופרמרקט ועגלות שוק.

נמאס לכם לסחוב את השקיות מהסופר? נשבר לכם מהעגלה שתופסת לכם המון מקום בבית? אם ככה, אתם כנראה צריכים עגלת שוק שיכולה להתקפל, ובעברית תקינה: עגלת שוק מתקפלת. העגלות האלו פרקטיות במיוחד מכיוון שהן יכולות להתקפל ולחסוך לא מעט מקום ברחבי הבית. אין משהו יותר מעצבן מללכת בבית ולהיתקל בכל מיני סוגי ציוד מסורבלים. עם עגלת השוק המתקפלת, אתם פטורים מהעצבים האלו. אם כך, מה חשוב לדעת כשרוכשים עגלות סופר-מרקט מתקפלות?

כמה גדולה העגלה צריכה להיות?

מה נפח האחסון שאתם צריכים מהעגלה שלכם? בעוד שיש עגלות שוק מתקפלות קטנות, יש גם עגלת שוק מתקפלת בינונית וגדולה. אם אתם רוכשים סל-מוצרים עבור משפחה שלמה וגדולה, אתם תצטרכו כנראה עגלה מתקפלת גדולה, או לפחות בינונית.

עגלות שוק קטנות מתקפלות בדרך כלל מתאימות לזוגות ללא ילדים, או לרווקים ורווקות. כמו כן, אנשים מבוגרים יכולים להשתמש בעגלות שוק קטנות כי סל המוצרים שלהם בד"כ אינו גדול. דבר נוסף שכדאי לדעת, ישנם סוגי גלגלים שונים לעגלות שוק.

סוגי גלגלים של עגלות שוק מתקפלות

בעוד שישנם גלגלים של עגלות שוק אשר עשויים פלסטיק, ישנם גם גלגלים עשויים חומרי גלם הרבה יותר עמידים כמו מתכת. אם אתם מתכננים להשתמש בעגלה במשך תקופה ארוכה ואולי גם שנים, אל תרכשו עגלת שוק מתקפלת עם גלגלי פלסטיק, יהיה עדיף חומרי גלם שפחות מתבלים עם הזמן.

גלגלי הפלסטיק של עגלות שוק יכולים להחזיק שבועות, אולי גם חודשים, אבל שנים הם כנראה לא יחזיקו לכם מעמד. אמנם עגלות עם גלגלי פלסטיק הן זולות מעגלות אחרות, אבל בסופו של דבר ובטווח הארוך – הזול יוצא יקר.

כמה תאי אחסון נוספים יש בעגלה המתקפלת?

ישנן עגלות שוק מתקפלות שכוללות תאי אחסון נוספים (מלבד תא האחסון העיקרי). אם אתם יודעים שאתם צריכים לסחוב אתכם הרבה פריטים קטנים כמו מפתחות, מטבעות, טלפון נייד, ארנק וכדומה, יהיה כדאי לרכוש עגלת סופרמרקט מתקפלת עם תאי אחסון נוספים.

אם הדבר היחיד שאתם צריכים לסחוב זה המצרכים שלכם, ייתכן שתספיק לכם עגלת שוק עם תא אחסון אחד ועיקרי. ודבר נוסף ואחרון שחשוב שתזכרו, תמיד יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין עגלות שוק מתקפלות. ככה בימינו צרכנים נבונים מתנהלים וחוסכים לא מעט כסף על הרכישות שלהם. תוכלו להיעזר באינטרנט כדי לערוך את השוואת המוצרים שלכם.