מהי טכנולוגיית אינוורטר וכיצד לרכוש מזגן אינוורטר איכותי?

תוכן [ הסתר ]

בחודשי הקיץ החמים של ישראל המזגנים עובדים שעות נוספות, העלייה במחירי החשמל דווקא בעונת הקיץ מבטיחה הפתעה לא נעימה כבר בחשבון הבא. מזגני אינוורטר מתבססים על טכנולוגיה חדישה שמאפשרת צמצום בצריכת החשמל, המזגנים החדישים צורכים 30% פחות אנרגיה בהשוואה למזגנים רגילים.

כשבוחרים מזגן חדש לבית יש לבחון את עצמת הקירור והחימום של המכשיר אל מול גודל החדר, מידת הרעש ונוחות התפעול וההפעלה. בימנו נהוג להתקין בכל מזגן טיימר לשליטה על פעילות המזגן ושלט רחוק. פעולות תקופתיות לתחזוקת וניקוי המזגן יבטיחו תפוקה טובה וחיסכון בחשמל, אבק ולכלוך שמצטברים בתוך המזגן, דורשים מהמנוע עבודה מאומצת יותר וגוררים צריכה מוגברת של אנרגיה.

מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר

מזגני אינוורטר הם מזגנים יקרים יותר בהשוואה למזגנים רגילים אך בטווח הארוך הם מתגלים כהשקעה כדאית במיוחד. המזגן צורך כמות קטנה יותר של חשמל ומציג עמידות לאורך שנים רבות, את ההבדל בין מזגני אינוורטר לעומת מזגנים רגילים אפשר יהיה לראות כבר בחשבון החשמל הקרוב.

פרט לכך מספרים המשתמשים כי המזגן מקרר את החדר במהירות יוצאת דופן, שומר על טמפרטורה אחידה ומתמודד ביעילות גם עם טמפרטורות חריגות. מזגנים צורכים כמות גדולה של אנרגיה, מבין כל מכשירי הקירור המזגן הוא המשמעותי ביותר בחשבון החשמל.

אפשרות לחסוך 30% מצריכת החשמל של המזגן לאורך שנים רבות משמעותי בחשבון החשמל, בהתאם לכך כדאי יהיה להעדיף מזגני אינוורטר על פני מזגנים רגילים. תווית שמפרטת את צריכת האנרגיה של המכשיר אפשר למצוא על כל מזגן, דירוג צריכת החשמל מתבטא באותיות A עד G כאשר האות A מסמלת את המזגן החסכוני ביותר (למידע נוסף).

מזגני תדיראן לחסכון בחשמל

חברת תדיראן כבשה חלק ניכר משוק המזגנים בישראל, מזגני תדיראן נמכרים בכל הרשתות המובחרות וזוכים לביקוש רב. החברה מובילה את כניסת מזגני אינוורטר אל השוק הישראלי ומציעה כ- 30 דגמים של מזגנים לחסכון בחשמל.

כל ישראלי שמבקש לרכוש היום מזגן חדש נחשף לטכנולוגיית האינוורטר, חשיבה לטווח הארוך תבהיר לו כי המזגן אמנם יקר יותר כעת אך בטווח הארוך מדובר בהשקעה חכמה. לצד החיסכון בחשמל מציגים מזגני תדיראן גם עיצוב יוקרתי ודק בצבעים שונים, תכניות עבודה בהתאמה אישית, שירות תיקונים עד הבית בפריסה ארצית ומחירים נוחים.

את מזגני תדיראן משווקת החברה בכל רחבי העולם תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של שירות ואיכות. הצמצום בצריכת החשמל משמעותי במיוחד בעבור הצרכן הישראלי, עליית תעריפי החשמל ויוקר המחייה בארץ מעוררים דאגה עם כל שימוש ממושך במזגן.

רכישת מזגני אינוורטר מאפשרת שימוש ממושך במכשיר ללא ייסורי מצפון, מנגנון ההשהיה והחיסכון בחשמל שומר על טמפרטורה אחידה בחדר תוך צריכת אנרגיה מינימאלית. טכנאי מזגנים מסבירים כי מזגנים שעובדים בטכנולוגיית אינוורטר יעילים יותר לחימום הבית, המזגן מחמם את הבית בהדרגה ומונע את תחושת היובש והמחנק שיוצרים מזגנים רגילים. ילדים שסובלים מאלרגיות וקשיי נשימה יוכלו לחוש בהקלה בסימפטומים בעזרת המזגן החדש.