בעולם של טלוויזיה, מה עדיף?

רוב היום אנחנו מחוברים למסכים הקטנים האלה, הטלפונים הסלולריים. אנחנו חוזרים מיום העבודה ומתיישבים על הספה, פותחים טלוויזיה.

אך בעולם בעל הצע כל כך גדול, איך נדע מה כדאי? הכבלים, הסטרימר או פשוט לחבר את המחשב ולשוטט באינטרנט? הנה כמה דוגמאות שאספנו עבורכם, כך אולי תדעו מה הכי מתאים עבורכם

הפתרון הישן והיעיל

אם בעבר התחרות העיקרית הייתה בין הוט ליס, שחקנים חדשים הצטרפו למשחק וקראו תיגר על החברות המוכרות. פרטנר, סלקום וסטינג טי.וי הם רק חלק מהחברות שהחלו תרבות כבלים חדשה.

למשל, הצטרפות לחבילת הטריפל של סלקום יעניק לכם שקט נפשי מטכנאים רבים היוצאים ונכנסים לביתכם ויעניק לכם גם טלוויזיה המתחדשת כמעט כל 24 שעות, גם אינטרנט ביתי אשר תשתיתו היא של בזק וגם קו טלפון.

סלקום, למעשה עושה את כל העבודה בשבילכם. קיימות חבילות דומות כאלה אצל המתחרים, הכל בהתאם למחיר שאתם מוכנים לשלם.

כנסו לראות את כל החבילות שיש לסלקום להציע לכם

סטרימינג

נושא הסטרימינג עלה לאוויר רק בשנים האחרונות והוא תורם רבות לאנשים המסתייגים מחברות הכבלים. הסטרימר הוא מכשיר המאפשר הזרמת מדיה ומתחבר ישירות למחשב הבית.

תפקידו לגשר על איכויות התמונות, הסרטונים והסרטים וכמו כן, גם מוזיקה ובכך מאפשר צפייה בהם על מסך הטלוויזיה או במערכת הסראונד.

סטרימרים רבים תוכלו למצוא באינטרנט ולהזמינם בעבור מחיר חד פעמי. קיימים סטרימרים רבים שבתוכם קיימת מדיה- סדרות וסרטים למשל, כך שבתהליך רכישת הסטרימר תוכלו לבחור תוכן צפייה מראש.

מה עם צפייה ישירה?

מיליוני אנשים התרגלו לצפות דרך צג המחשב את כל הסרטים והסרטונים שלהם. הצפייה הישירה באינטרנט הפכה לשם דבר וכמעט שאי אפשר לזכור איך נראה העולם לפני הצפייה הישירה.

החלטתם שבא לכם לראות סרט מסוים אך בכבלים אין אותו וגם לא בסטרימר שהזמנתם במיוחד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס אל מנוע החיפוש ופשוט לחפש את הסרט המדובר. בדרך כלל תרצו להוסיף לשורת החיפוש את המילים 'לצפייה ישירה' כדי לדייק את רמת החיפוש. מומלץ מאוד ותמיד.

נציין גם שאם רשת האינטרנט שלכם לא טובה דיו, יש סיכוי לעצירות טעינה של הסרט אותו בחרתם. הדבר עלול לעצבן קלות או לגרום להפסקת הסרט, אך אם תשתית האינטרנט טובה, לא צריכה להיות בעיה.

לאחר שמנינו לכם את הפתרונות הקיימים לעולם הטלוויזיה, כל מה שנותר לכם לעשות הוא להחליט האם אתם מעוניינים בטלוויזיה מובנת אשר בוחרת את לוח הזמנים עבורכם, או לבחור את התכנים בעצמכם ולא להסתמך על אף חברת כבלים קיימת. כך או כך, צפייה מהנה.